Złotem przystrojone

Marzą Ci się pozłacane elementy dekoracyjne w domu? Złotem przystrojone Nic prostszego! Potrzebujesz jedynie szlakmetalu oraz oksydę jubilerską, jeśli chcesz osiągnąć efekt patyny.
Oto kilka kroków pozłacania ram obrazów: musisz rozłożyć nożem płatki szlakmetalu i jednym, pewnym cięciem odpowiednio ukształtować. Aby szlakmetal nie pozostawał na nożu, przetrzyj go flanelą. Kolejny krok to naniesienie na ramkę cienkiego olejnego podkładu Mixtion. Złotem przystrojone Następnie należy odłożyć ramkę do przeschnięcia. Kolejne działanie – nakładanie płatków. Jeśli chcemy uzyskać efekt patyny, należy jeszcze nanieść punktowo oksydę, którą po kilku sekundach musisz spłukać wodą. Ostatnim zaś krokiem jest kilkukrotne zabezpieczenie ramki gotową politurą.
Złotem przystrojone W ten sposób możemy zacząć cieszyć się nowym elementem wystroju.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...