Zazieleń wnętrze

Jednym z ciekawych trendów, jakie obecnie się pojawiają w dziedzinie wystroju wnętrz, jest zastosowanie zazielenienia pionowego lub naściennego, Zazieleń wnętrze czyli ozdobienie pomieszczenia żywymi kaskadami.
Zainteresowanie to wzrasta nie tylko ze względu na bardzo pozytywny wygląd, ale też na właściwości akustyczne, które również wpływają na to, jak odbieramy daną przestrzeń.
Ciekawym rozwiązaniem, utrzymującym się w tej właśnie stylistyce, będzie zastosowanie paneli z mchu islandzkiego. Zazieleń wnętrze Mech ten osadzany jest na panelach korkowych, a montaż nie wymaga zbytniego wysiłku. Wbrew wrażeniu są one lekkie (do 1,5 kg). Również dbanie o ten rodzaj ozdoby nie będzie nas wyjątkowo angażować – mech czerpie wodę z wilgotności powietrza panującej w pomieszczeniu.
Zazieleń wnętrze Zastosowanie tego typu panelu w dużym pomieszczeniu będzie czymś oryginalnym i z całą pewnością rzadko spotykanym, jednak w niezwykły sposób wpłynie zarówno na estetykę, jak i odbiór wnętrza.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...