Zakręcona

Nie bez powodu istnieje powiedzenie, że trawa jest bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Zakręcona Już taka ludzka natura, że chcemy zupełnie czegoś innego niż to, co mamy. Gdy kobieta ma kręcone włosy – za wszelką cenę je prostuje. A gdy została obdarzona przez naturę prostymi – stara się je podkręcić.
Chciałabyś mieć na głowie burzę loków lub delikatne tylko fale? Znajdziesz na rynku sprzęt, który z całą pewnością odpowie na Twoje potrzeby. Do wyboru masz karbownice, lokówko-suszarki oraz lokówki. Zakręcona Chcielibyśmy się jednak skupić nad tym, na co zwrócić uwagę przy zakupie tych ostatnich. Jeśli planujesz robić wyraźne loki, najlepszym wyborem będzie tradycyjna lokówka z metalową końcówką. Zwróć uwagę, by posiadała dobrą, termoizolacyjna rączkę. Takiej lokówki używa się na wysuszonych włosach. Jeśli zaś chcesz mieć fale bądź duże loki, warto zainwestować w lokówko-suszarkę. Dzięki niższej temperaturze nagrzewania włosy są chronione przed zniszczeniem. Będziesz mogła za jej pomocą wymodelować włosy, jednak nie osiągniesz nigdy efektu drobniejszych loków. Plusem jest to, że można ją stosować na mokrych włosach – będzie jednocześnie suszyć i modelować. Zakręcona Jeśli zaś nie masz ochoty codziennie bawić się takim sprzętem, zawsze zostaje jeszcze trwała ondulacja.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. https://www.dekorplanet.pl Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...