Wytłoczony abażur

Chcesz mieć oryginalny abażur, lecz nie masz pomysłu na jego wykonanie, a w sklepach znajdujesz same standardowe modele? Wytłoczony abażur Spróbuj zrobić abażur z papierowych wytłoczek po jajkach. Jest to tanie, ale atrakcyjne upiększenie mieszkania.
Potrzebujesz jedynie wytłoczek, mąki ziemniaczanej, wody, farby, blendera, nożyczek i taśmy malarskiej. Jedną wytłoczkę po jajkach musisz porwać na kawałki i zalać wodą aż nią nasiąkną. Później zmieszaj mąkę ziemniaczaną z wodą i zagotuj aż będzie miała gęstą konsystencję. Kolejny krok to wrzucenie mokrych kawałków wytłoczki i mąki ziemniaczanej do blendera i mieszanie do jednolitej masy. Wytłoczony abażur Wytłoczki nacinamy tak, by przepuszczały światło, a następnie stworzoną już masą kleimy boki abażura. Po wyschnięciu malujemy zewnętrzną część farbą, mocujemy sznurki i montujemy.
Od tego momentu stajemy się właścicielami jednej z najbardziej niezwykłych lamp. Wytłoczony abażur Oryginalność na poziomie! Każdy znajomy z całą pewnością zwróci uwagę na tak stylowy i kreatywny abażur. Będziesz mogła pochwalić się czymś wyjątkowym.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...