Wymalowane kredą

Masz zamiar odświeżyć jakiś mebel? Chcesz użyć oryginalnej barwy? Wymalowane kredą Wypróbuj farb kredowych. Nie musisz szlifować powierzchni mebla, by ją nałożyć. Możesz obejść się również bez gruntów i podkładów. Musisz jedynie zadbać, by była odtłuszczona.
Nie obawiaj się, jeśli masz alergię. Te farby zazwyczaj są bardzo restrykcyjnie testowane. Nadają się również do pokoju dziecięcego. Wymalowane kredą
Pierwszą warstwę farby należy położyć za pomocą pędzla do farb wodnych. Ta warstwa nie może być cienka – musisz dokładnie pokryć całą powierzchnię. Następnie zostaw na godzinę do przeschnięcia. Jeśli mebel był ciemny, a malujesz jasną farbą, musisz  położyć kilka warstw.  Później miękkim pędzlem nakładamy wosk i czekamy około 20 minut, by się wchłonął w składniki farby. Wymalowane kredą Aby uzyskać przecierki, musisz użyć gąbki lub papieru ściernego. Całość zostawiamy na kilka godzin, by wszystko się odpowiednio ze sobą związało.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. www.pwaqua.com/uslugi-hydrauliczne-poznan/ Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...