Wnętrze zgodne w feng shui

Wszyscy chcemy, aby nasze życie było udane. Wnętrze zgodne w feng shui Chcemy być szczęśliwi, mieć pieniądze i żyć w ogólnym dobrobycie. Niewielu z nas myśli jednak o tym, że odpowiedzialne za to jest feng shui. Odpowiednie umieszczenie przedmiotów w domu, nasze zachowanie, mogą zaowocować w poprawę życia, a także w spełnienie wielu marzeń. Wystarczy zapoznać się z zasadami feng shui i dokładnie ich przestrzeganie. Rozpoczynając swoją przygodę z chińską sztuką powinniśmy przede wszystkim poświęcić się porządkom. Ponieważ brud i stare przedmioty zagradzają dobrej energii. Wnętrze zgodne w feng shui W mieszkaniu bardzo ważne powinno być akwarium, jednak nie może znajdować się ono w sypialni. Powinno być zawsze czyste i powinno w nim pływać 9 ryb. Jeżeli nie możemy mieć w mieszkaniu akwarium z rybami, warto zainwestować obraz z wodą, która płynie. Aby w naszym domu zagościło szczęście, mieszkanie i przedmioty, które się w nim znajdują powinny być dobrze uporządkowane. Wnętrze zgodne w feng shui Mieszkanie powinno być wypełnione słońcem i powinny znajdować się w nim przedmioty wykonane z naturalnych składników.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Fototapety do sypialni - Dekowizja.pl Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...