Twoje Versace

Posiadasz szafkę, starą, obdrapaną i mało estetyczną? Nie wiesz, co z nią zrobić? Twoje Versace Zaadaptuj ją w stylu Versace!
Pierwszym krokiem na drodze do odświeżenia mebla jest dokładne wyczyszczenie. Użyj do tego papieru ściernego. Pracuj tak długo, aż cały lakier i brud znikną z drewna. Jednak zwróć uwagę na to, w którą stronę przesuwasz papier. Żeby nie porysować szafki, rób to wzdłuż słojów.
Kolejny krok to odpowiednie przycięcie listewek, które będą zdobić Twój mebel. Najlepiej, jeśli zrobisz to w skrzynce uciosowej. Twoje Versace I przyklejamy je klejem akrylowym w wyznaczone miejsca. Sposobem na odpowiednie dociśnięcie wąskich listew jest obłożenie ich równomiernie książkami.
Warto przód szafki przyozdobić mała sztukaterią, na przykład rozetą.
Ostatnim krokiem jest dwukrotne pomalowanie mebla wybraną przez nas farbą za pomocą pędzla z naturalnego włosia. Twoje Versace Po tym zabiegu szafka będzie jak nowa, a w dodatku będzie zachwycać swoją oryginalnością i polotem!

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. przydomowa oczyszczalnia ścieków Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. http://www.ekopol.pl/zbiorniki-bezodplywowe Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...