Tablet dla każdego

Jeszcze niedawno tablet był ekskluzywnym sprzętem, na który nie każdy mógł sobie pozwolić. Tablet dla każdego Jednak dziś urządzenie to pojawia się w coraz większej ilości domów. Nie dziwi to zupełnie, jeśli uzmysłowimy sobie, jak wielofunkcyjny jest to sprzęt. Może posłużyć zarówno do rozrywki, jak i pracy czy nauki, nie zajmując przy tym za wiele miejsca. W dodatku możemy zabrać go ze sobą wszędzie – wystarczy, że będziemy mieli w torbie miejsca tyle, co na notes.
Minimalne przekątne ekranu, nad jakimi warto się zastanowić przy zakupie tabletu to 7”-10.1”, a rozdzielczość  1024-768 do 1280x800px. Tablet dla każdego Oczywiście możemy zainwestować w większe, jednak to jest minimum, przy którym przyjemnie i komfortowo będzie się korzystać ze sprzętu.
Jeśli chodzi zaś o procesory to warto zwrócić uwagę na ten sprzęt, który jest oparty o rdzeń Cortex A7, A9 lub A15, o ile sprzęt ma w miarę wydajne GPU.
Tablet powinien być wyposażony w Wi-Fi, USB, HDMI, microSD i minijack. Przydatne mogą tez być funkcje takie jak Bluetooth, GPS czy moduł 3G. Jeśli zaś chodzi o pamięć, taniej będzie korzystać z kart pamięci niż kupować sprzęt z dużą pamięcią wbudowaną.
Tablet dla każdego Zrób sobie prezent – kup tablet.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...