Sztuka(teria)

Jeśli masz kilka zbędnych listew sztukateryjnych, możesz z nich stworzyć coś pięknego! Sztuka(teria) A mianowicie niespotykane i oryginalne dekoracje naścienne. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni.
Rozety sufitowej możesz użyć jako oprawy dla lustra. Plusem takiego rozwiązania jest to, że materiał ten będzie z całą pewnością lżejszy niż rzeczywista rama lustra. W dodatku sama możesz ją pomalować na wybrany kolory. Również umieszczenie jej na ścianie będzie o wiele wygodniejsze niż przymocowanie ramy. Sztuka(teria) Wystarczy odrobina kleju montażowego.
Innym ciekawym rozwiązaniem może być przymocowanie do ściany kilku szklanych półek, a bo ich bokach zamontowanie pilastrów złożonych z listew sztukateryjnych. Ciekawa i nowoczesna półka zachwyci każdego.
Małe rozetki sztukateryjne mogą Ci posłużyć jako ozdoby dla wieszaków, bądź włączników. Z cała pewnością dodadzą ty elementom wiele uroku. Sztuka(teria) Te rozetki również warto przykleić na klej montażowy.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...