Stwórz Skandynawię

W trendach aranżacyjnych niezmiennie króluje styl skandynawski. Stwórz Skandynawię Słysząc o Skandynawii, mamy wrażenie, że mowa o wystroju wręcz laboratoryjnym, „ikeowskim”, suchym i bez emocji. Jednak jest to ogromna pomyłka! Pomieszczenia stylizowane po skandynawsku są jednymi z najcieplejszych i najprzyjemniejszych.
W tym stylu forma i funkcja są ze sobą bardzo powiązane. Stwórz Skandynawię Właściwie forma wynika z funkcji, co jednak pozostawia wiele miejsca na elementy czysto dekoracyjne.
W stylu skandynawskim musimy pamiętać o tym, że charakteryzuje się on prostymi bryłami mebli i dość dużej, w porównaniu z innymi koncepcjami, oszczędności dodatków. Istotne też są dynamiczne kontrasty, zabawne wzory i wręcz jaskraw barwy. Wszystko oczywiście w zestawieniu ze śnieżną, skandynawską bielą.
Nie musisz się bać tego typu stylizacji. Stwórz Skandynawię Na pewno odświeżą wygląd pomieszczenia i dodadzą mu ogromnego uroku. A Ty będziesz mogła cieszyć się przytulnym miejscem na co dzień.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. nel-meble.pl Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...