Sofa z europalety

3 europalety 120×80 cm, 3 rozmontowane europalety, 4 kółka meblowe i 2 uchwyty, sklejka, 2 segregatory, wkręty, Sofa z europalety impregnat do drewna, pędzel, wyrzynarka, wkrętarka, wkrętak, szlifierka, papier ścierny – to wszystko, czego potrzebujesz, by zmontować oryginalną sofę.
Wyszlifuj palety i zabezpiecz impregnatem. Do jednej z nich dokręć kółka (najlepiej takie z hamulcem), ponieważ to ona będzie tworzyć podstawę sofy. Kolejną paletę przytnij tak, by tworzyła odpowiadające Ci boki sofy. Sofa z europalety Aby nie było szpar w paletach, dotnij listwy z rozbitych palet i wmontuj w dziury. Dotnij również oparcie, a następnie połącz wszystkie części za pomocą wkrętów. Z rozbitych palet i sklejki zrób dwie szuflady pasujące w szczeliny w podstawie sofy, a segregatory włóż w jej boki. Ostatnią rzeczą będzie ułożenie na sobie poduszek.
Wypoczywaj ile się da! Nie dość, że mebel będzie wygodny, to w dodatku będziesz odczuwać jeszcze większość radość z użytkowania go z powodu satysfakcji samodzielnego wykonania. Sofa z europalety To bezcenne!

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. meblegrudziadzbynio.com.pl grudziądz Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. akcesoria meblowe zielona góra Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...