Polski styl

Wiesz, że Polacy coraz częściej stają się rozpoznawalni za granicami naszego kraju jako projektanci? Polski styl Architekci i dekoratorzy krajów Europy Zachodniej niejednokrotnie są zachwyceni polską innowacyjnością i wzornictwem. Jedną z takich designerek, które zwracają na siebie ogromną uwagę jest polska marka projektancka Pani Jurek.
Magdalena Jurek, właścicielka marki, jest projektantką lamp. Jej wytwory cechują się prostotą i wielofunkcyjnością. Polski styl A co więcej, inspirowała się łączeniem nowoczesności z wpływami PRL. Daje to projekty idealne do funkcjonowania i strojenia małych mieszkań.
Plusem projektów Pani Jurek jest ich brak statyczności. Każdy może dopasowywać je do swoich potrzeb i wymogów estetycznych, nie niszcząc przy tym koncepcji ich twórcy.
Mimo, że rozwiązania, które proponuje są proste, zachwycają swą oryginalnością i pomysłem. Polski styl Po raz kolejny udowodniono, ze piękno tkwi w prostocie.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. http://mix-bram.pl/bramy-garazowe-lodz Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...