Piękny zapach

Marzy Ci się, by Twoje rzeczy pięknie pachniały nie tylko po praniu, ale i po dłuższym leżeniu w szafie? Jest na to metoda. Piękny zapach Pachnące saszetki! Obecnie jest ich wiele w sprzedaży, jednak chcemy Cię namówić do samodzielnej próby stworzenia takiej saszetki. Nie jest to skomplikowane i jeśli poświęcisz chwilę czasu, z całą pewnością będziesz czuła się usatysfakcjonowana
Nie jest to skomplikowane zadanie. Piękny zapach Wystarczy, że stworzysz odpowiedni pojemniczek na sznureczku, który wypełnisz zapachową zawartością. Zadbaj o to, by pojemniczek posiadał dziurki, przez które zapach będzie się ulatniać na pomieszczenie bądź szafę. Istotnym też jest, aby pojemnik posiadał jedną większą dziurkę (najlepiej u góry, przy sznurku), aby móc wymieniać wkład. Zarówno pojemniczek, jak i tasiemka, na której będzie on wisiał, powinny być ozdobne.  Piękny zapach Powinny mieć charakter jak najbardziej dekoracyjny, by spełniały nie tylko funkcje praktyczne, ale i estetyczne.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...