Osłona na grzejnik

Doskonały sposób na uzyskanie małej półki i jednoczesne przystrojenie pomieszczenia – osłonka na grzejnik. Osłona na grzejnik Musimy oczywiście skonstruować ją w taki sposób, by nadal przepuszczała powietrze i zapewniała jego właściwą cyrkulację.
Pierwszym pomysłem jest zrobienie ramki z drewna i obicie jej filcem. Najlepiej o jakimś intensywnym kolorze. Będzie to swoista ozdoba do pokoju. Górę ramki zrób z jednej deski – będziesz mogła tam coś ustawić.
Osłona na grzejnik Użyj oczywiście drewna heblowanego. W końcu grzejniki zazwyczaj znajdują się w miejscach ogólnodostępnych, a nie chcemy by komukolwiek stała się krzywda.
Filc pomaluj farbą akrylową i utwardź lakierem, żeby był jak najsztywniejszy – wtedy najłatwiej będzie go wykorzystać. Taki filc posklejaj w odpowiednie kształty, które będą pasować do stelaża, jaki stworzyłaś. Osłona na grzejnik Poprzyklejaj je do niego i zamontuj nową ozdobę na grzejniku!

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. http://lampykemar.pl/wyprzedaz/535-lampa-wiszaca-lucide-solo.html Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...