Odświeżanie fugi

Wchodzisz do łazienki, a spoina miedzy płytkami nie wygląda zbyt estetycznie? Odświeżanie fugi Cóż, dłuższy czas użytkowania wpłynął i na nią, więc nie ma co oczekiwać, że będzie czysta. Jednak zamiast brać się za wymienianie ich, spróbuj wyczyścić! Zaopatrz się w gumowe rękawiczki, gąbkę, gumową packę, wyciskacz, skrobak (najlepiej metalowy), płyn do fug oraz renowator fug cementowych.
Pierwszym krokiem będzie usuniecie wierzchu starej fugi skrobakiem. Zwróć uwagę na płytki! Jeśli będziesz robić to niechlujnie, uszkodzisz je. Odświeżanie fugi Sprzątnij pył, a następnie wetrzyj gąbką płyn do czyszczenia fug – dzięki temu zostaną odtłuszczone. Kolejną rzeczą jest wypełnienie miejsca po usuniętej spoinie renowatorem. Musi być on oczywiście dopasowany do koloru płytek. Renowator nakładaj za pomocą wyciskacza. Później za pomocą gumowej packi dociśnij renowator w szczeliny. Gdy preparat wyschnie, możemy za pomocą gąbki zmyć jego nadmiar, a później umyć odświeżana powierzchnię.
Odświeżanie fugi Nasze fugi będą wyglądały jak nowe i nie będziemy musieli się już wstydzić tych ciemnych kresek między płytkami.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. salonzlampami.pl/zyrandole-z-krysztalkami Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. kamień ozdobny na ścianę aranżacje Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. szyny karniszowe podwójne Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. https://materialki.pl/pl/c/Tkaniny/62 Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...