Nowe życie naczyń

Z całą pewnością posiadasz takie, egzemplarze naczyń, które żal Ci wyrzucić, jednak są do niczego nieprzydatne. Nowe życie naczyń Trzymasz je dlatego, że Ci się podobają lub z sentymentu. Albo myślisz „Może jeszcze kiedyś się przydadzą…”. Owszem! To jest ten moment!
Biała waza, przyozdobiona techniką dekupażu, i zabezpieczona lakierem świetnie nada się na doniczkę dla kwiatów  typu gipsówka. Ceramiczne ozdoby jak małe garnuszki, dzbanuszki czy też buciki lub dzwoneczki mogą być idealne do tego, by zasadzić w nich pojedyncze, rosnące w górę kwiaty. Nowe życie naczyń Również stare wiadro może być doskonałą doniczką! Wystarczy, że je ładnie pomalujesz. Pięknie przyjmą się w nim kwiaty takie, jak róże. Jeśli zaś posiadasz jakieś podłużne, głębokie naczynie, uczyń z niego minirabatkę dla ziół. Będą się pięknie prezentować!
Nie zapomnij o tym, by ładnie odświeżyć naczynia. Będą wyglądać z całą pewnością stylowo i zaskakująco. Aby utrwalić farbę na nich, nanieś też lakier – wszystko będzie trwalsze i dłużej Ci posłuży.
Nowe życie naczyń W ten prosty sposób zapewnisz sobie oryginalny abażur, który będzie nie tylko praktyczny, ale i z całą pewnością będzie świetnie spełniał funkcje ozdobne.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. kora-sosnowa.com.pl/kora-ogrodowa/ Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...