Mat

Posiadasz wazoniki lub szklane naczynia, które straciły dla Ciebie urok? Mat Zamiast je wyrzucać, spróbuj je uatrakcyjnić, byś znów miała radość z ich użytkowania.
Przygotuj te naczynia, a także dwa spraye – biały i czarny. Przydatne tez będą gazety i folia. Pomogą zabezpieczyć wszystko przed ubrudzeniem.
Na początek musisz dokładnie wyszorować naczynia. Mat Tak by nie było na nich żadnych naklejek lub kurzu. Kolejnym krokiem jest ułożenie wysuszonych naczyń do góry dnem na folii lub gazecie. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak zacząć „spray’ować” naczynia. Pamiętaj o tym, by zachować odpowiednią odległość. Jeśli przystawisz pojemnik za blisko malowanego przedmiotu, pozostaną na nim nieestetyczne zacieki. Gdy już dokonasz pomalowania wszystkich naczyń, pozostaw je na dłuższą chwilę do wyschnięcia.
Mat W ten sposób bez dużego nakładu finansowego możesz wyposażyć swoją przestrzeń mieszkalną w nowe, ciekawe ozdobniki.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. www.yummie.pl/terakota-twojego-domu/ Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...