Kwietnik drabiniasty

Po wysprzątaniu garażu okazało się, że masz zbędną drewnianą drabinę? Kwietnik drabiniasty Nie wyrzucaj jej – zrób z niej ciekawą ozdobę do ogrodu. Przyda się idealnie jako kwietnik.
Potrzebujesz 2 desek, farby akrylowej, wyrzynarki, szlifierki, wiertarko-wkrętarki, pędzla, taśmy mierniczej, wkrętów do drewna i ołówka.
Na początek dopasuj deski do rozmiarów drabiny. Kwietnik drabiniasty Deska powinna wystawać o około 20 cm poza szczebelki drabiny z każdej strony. Następnie ją przytnij i wygładź krawędzie. Kolejnym krokiem jest skręcenie konstrukcji za pomocą wiertarko-wkrętarki i wkrętów do drewna. A gdy nasza nowa ozdoba jest już stabilna, chwytamy za pędzel i malujemy ją dwiema warstwami farby akrylowej. Kwietnik drabiniasty Następnie musisz zostawić ją do wyschnięcia. Najlepiej kilkanaście godzin. Po tym możesz stawiać swoje kwiaty na nowych półeczkach.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...