Kupić nowe czy używane?

Bardzo często przed zakupem mieszkania zastanawiamy się, czy chcemy kupić mieszkanie nowe, z rynku pierwotnego czy może mieszkanie z rynku wtórnego. Kupić nowe czy używane?  Najczęściej decydująca w tej kwestii jest cena mieszkania. Te prosto od dewelopera są droższe i mają mniejsze metraże. Jednak osoby biorące kredyt hipoteczny często wolą kupić mieszkanie nowe, które samodzielnie będą mogli urządzić a niekoniecznie wydawać kolejne pieniądze na remontowanie nieruchomości. Nowe mieszkania najczęściej kupowane są w dużych miastach, gdzie powstaje bardzo dużo nowych powierzchni mieszkalnych. Kupić nowe czy używane? W mniejszych miastach i miasteczkach nowych mieszkań powstaje bardzo mało, dlatego też ludzie nie mają większego wyboru i decydują się na kupno mieszkania na rynku wtórny. Żadne z tych mieszkań nie jest gorszym rozwiązanie, warto jednak przemyśleć swoją decyzję i kupić mieszkanie, na które będzie nas stać, nie tylko w dalszym utrzymaniu, ale również jego wykończeniu początkowym. Kupić nowe czy używane? Dla osób o mniejszym budżecie często lepszym rozwiązaniem jest kupno mieszkania na rynku wtórnym, ponieważ często takie nieruchomości sprzedawane są wraz z wyposażeniem. Źródło: http://grzeskibudownictwo.pl/

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...