Kosmetyczna zmiana

Czasami, żeby odświeżyć wygląd jakiegoś pomieszczenia wystarczą kosmetyczne zmiany, które spowodują diametralne efekty. Kosmetyczna zmiana Jednym z takich sposobów jest doświetlenie pomieszczenia. Dobrze oświetlone wnętrze sprawia wrażenie przestronnego.
Odpowiedni dobór kolorów również może wiele zmienić. Na przykład pomieszczenie z przeważającą ilością intensywnego fioletu i zielonymi akcentami może działać przytłaczająco, ale już soczysta zieleń z fioletowymi dodatkami jest strzałem w dziesiątkę!
Kosmetyczna zmiana Pamiętaj też, że kolory mogą działać terapeutycznie! Więc nie bój się wymienić czerwieni i żółci z pokoju dziennego na błękity i zielenie. Może to zbawiennie działać na Twój nastrój.
Jednak jeśli masz do czynienia z małymi pomieszczeniami, nie przesadzaj z kolorami. Mogą dać. przytłaczający efekt. Kosmetyczna zmiana Wypróbuj bieli – może dać odczucie wielkiej przestrzeni i świeżości.

 

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...