Kilka zdjęć, jedna ramka na nie

Cyfryzacja dotyka każdej dziedziny naszego życia. Kilka zdjęć, jedna ramka na nie Dlatego nikogo nie dziwią już cyfrowe ramki na zdjęcia, które inaczej nazywamy również cyfrowymi fotoramkami oraz e-ramkami.
Jest to urządzenie wyposażone w wyświetlacz LCD od 2,4” do 15”. Choć najbardziej standardowe są modele 7” o rozdzielczości 480×234 piksele. Urządzenie wyświetla zdjęcia, jakie znajdują się na włożonej do niego karcie pamięci. W zależności od naszych preferencji, ramka będzie wyświetlać jedno zdjęcie lub też będzie działać w trybie pokazu slajdów.
Kilka zdjęć, jedna ramka na nie Ramki posiadają też dodatkowe funkcje, takie jak odtwarzanie plików MP3, które możemy wgrać we wbudowaną pamięć lub, podobnie jak zdjęcia, włączyć z karty pamięci.
E-ramka zazwyczaj wyposażona jest w złącze USB, które pozwala ściągnąć na urządzenie fotografii czy muzyki z wybranego sprzętu. Posiada również system dostosowujący jasność obrazu do warunków.
Działa przez zasilanie sieciowe lub przez wbudowany akumulator.
Kilka zdjęć, jedna ramka na nie Z cała pewnością jest to ciekawy gadżet, jednak ciężko mówić o jego funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Bialic, Brzezinka Średzka, ul.Dębowa 2 55-330 Miękinia Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. www.mmisleeping.pl/ Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...