Jak dobierać kolory?

Każdy wie, jak ważny jest właściwy dobór kolorów. Jak dobierać kolory? Jednak nie każdy wie, jak to zrobić. Oto kilka porad, które powinny Ci pomóc przy wyborze barw do wystroju pomieszczeń.
Przede wszystkim – określ się w jednej gamie kolorów (jasna, ciemna, zimna lub ciepła kolorystyka). Gdy już się zdecydujesz, wybierz jeden dominujący kolor. Resztą zaś z danej gamy możesz się bawić w dodatkach.
Biel możesz zestawiać na zasadzie kontrastu na przykład z czerwienią. Jak dobierać kolory? Jednak wygląda też dobrze z pastelami, beżami czy szarościami.  Jest ona o tyle bezpieczna, że zawsze w zestawieniu będzie świetnym dopełnieniem dla innego koloru.
Jeśli nie wiesz, jakie kolory, spójrz, jak łączy je natura! Jeśli wybierzesz kolory ziemi: szarości, beże, zieleń i brązy, stworzysz atmosferę, w której łatwo będzie się zrelaksować i wyciszyć.
Jak dobierać kolory? Unikaj ciepłych kolorów w małych pomieszczeniach, bo sprawiają, że wnętrze staje się jeszcze ciaśniejsze optycznie.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. bonie Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...