Izolacja i wentylacja

Jeśli zabierasz się za izolację dachu, zwróć uwagę na kilka rzeczy.
Izolacja i wentylacja Najbardziej polecanymi materiałami są wełna szklana lub mineralna. Wpływają na to parametry techniczne, jak i ciężar materiału. W różny sposób możesz układać izolację ze względu na funkcjonalność poddasza. Jeśli jest ono nieużytkowe, warstwę ocieplającą możesz położyć poziomo, nie ocieplając samego poddasza, z którego przecież nie będziesz korzystać. Izolacja i wentylacja Wykładasz izolację na stropach, rezygnując z ocieplania samego dachu.
Jeśli zaś poddasze jest użytkowe, powinieneś ułożyć izolację na konstrukcji dachowej. Możesz pokusić się tez o podwójne izolowanie – położyć wełnę między krokwiami i drugą tuż pod nimi.
Aby izolacja była sprawnie wykonana, musisz zadbać również o wentylację, by uniknąć wilgoci. Izolacja i wentylacja Dlatego też nie zapomnij o tym, by uzupełnić izolację w odpowiednie pokrycie, które zapewni właściwą cyrkulację powietrza pod dachówkami.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. detektor co Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...