Hydroizolacja

Jeśli budujesz dom w miejscu, w którym grunt jest przepuszczalny dla wody, powinieneś rozważyć zastosowanie izolacji wilgociowej. Hydroizolacja Chroni ona elementy konstrukcji przed wodą, która nie wywiera ciśnienia. Tego typu izolacja jest odporna na wsiąkającą wodę gruntową oraz wilgoć podciąganą kapilarną. Najlepiej stosować tego rodzaju izolację, gdy fundamenty mamy położone powyżej poziomu wód gruntowych oraz na elementach narażonych na okresowe zraszanie wodą. Hydroizolacja
Pionowe izolacje tego typu wykonywane są z roztworów lub emulsji asfaltowych, lepiku lub papy klejonej do podłoża za pomocą lepiku. Poziome zaś na ławach robi się z papy, a na podposadzkowych z folii lub papy. Hydroizolacja Jeśli jednak obawiamy się, że takie zabezpieczenia nie będą wystarczające, należy zastanowić się nad wykonaniem drenażu.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...