Dom z drewna klejonego

Jeśli planujesz budowę domu z drewna, zastanów się nad drewnem klejonym. Dom z drewna klejonego Jest to bardzo mało popularny u nas budulec, jednak jest on wysokojakościowy. Ten typ drewna jest bardzo lekki, a przy tym ma o wiele większą wytrzymałość mechaniczną niż standardowo stosowana tarcica. Drewno to jest również materiałem ciepłym, co przy połączeniu z odpowiedni grubą termoizolacją daje nam cieńsze przegrody o wiele lepszych zdolnościach cieplnych niż podobne ściany murowane. Dom z drewna klejonego
Drewno klejone charakteryzuje się również dobrą izolacyjnością akustyczną. Struktura drewna powoduje, że izolacja akustyczna nie odbiega znacznie od technologii murowanych.
Drewno klejone nie jest też bardzo podatne na zmiany temperatur oraz na wilgoć otoczenia. Nie pęka, ani też się nie skręca. Dom z drewna klejonego Stosowanie tego drewna znacząco jest w stanie obniżyć koszty budowy.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...