Dodajemy!

Masz wrażenie, że Twoim wnętrzom czegoś brakuje? Dodajemy! Że mimo mebli i zasłon, zdają się być puste i bez wyrazu? Może czas dobrać ciekawe dodatki! Nawet najnudniejsze wnętrze może się diametralnie zmienić, jeśli dorzucimy do niego odpowiednie dodatki i ozdoby.
Warto więc zastanowić się nad kilkoma rozwiązaniami, które aktualnie święcą ogromne sukcesy w designie i projektowaniu. Dodajemy! Przykładem takim są: duże, okrągłe, metaliczne zegary, stylowe lampki na komodę (w odcieniach szarości, z zaburzonymi delikatnie proporcjami wielkości), stylizowane francuskie żyrandole (np. ze szkiełek), zasłony i firany z dużymi elementami kwiatowymi lub roślinnymi, proste świece w drewnianych lub stalowych świecznikach, Dodajemy! postarzane zegary lub stelaże na kubki czy kieliszki, różnego rodzaju szklane lampiony, lustra o nietuzinkowych kształtach, różnych rozmiarów i kolorów poduszki.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...