DIY – wazonik

Jeśli nie masz zmysłu artystycznego i talentu do robótek manualnych, możesz zrobić coś prostego samemu. DIY – wazonik Nie musisz się bać, że coś nie wyjdzie. O ile zastosujesz się do kilku rad, stworzysz uroczy wazonik mimo braku zdolności twórczych.
Pamiętaj o kilku rzeczach: dobierz materiały kolorystycznie, nie nakładaj ich zbyt wielu na przedmiot i nie obawiaj się, że coś wyjdzie krzywo! W tym wypadku zadziała to na korzyść wazonika.
Przygotuj niepotrzebne słoiki różnych wymiarów. DIY – wazonik A także kolorowe tasiemki materiałowe (jeśli masz dostęp do takich, które są podklejane, zaoszczędzisz sobie pracy), sznurek sizalowy, rafię, mulinę i inne podobne do tego „sznurkowate” materiały, które się Tobie podobają.  Przyda się też na pewno rękawiczka lateksowa, klej, guziki, perełki, a nawet dziergane serwetki.
A teraz – hulaj dusza! Baw się w łączenie elementów według własnego uznania. DIY – wazonik Nie bój się eksperymentować. Na pewno jesteś w stanie stworzyć ciekawy projekt.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. TAPIS.PL Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. narożny łącznik do balustrady Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...