Czym jest BOHO?

Ostatnimi czasy bardzo modnym stał się styl BOHO. Czym jest BOHO? Jego rozwiązania przenikły głównie do wystroju wnętrz oraz do mody. Czym się wyróżnia?
BOHO jest swoistym manifestem wolności i łamania wszelkich konwenansów. Cechuje się ekscentrycznością, która za wszelką cenę próbuje wyeliminować choć odrobine nudy. BOHO ma swoje pochodzenie od słowa „bohema”, które z kolei oznacza z francuskiego cyganerię. Czym jest BOHO? I takie też jest BOHO, choć prócz stylu cygańskiego, łączy w sobie też stylistykę hipisowską, folkową, orientalną i romantyczną (choć może się tak na pierwszy rzut oka nie wydawać).
Jeśli chcemy pójść w BOHO, musimy to robić to bardzo ostrożnie. Nie trudno tu o kicz i przesadę. Jednak jeśli mamy choć odrobinę wyczucia smaku – próbujmy.
Czym jest BOHO? Celem tego stylu jest wywarcie spektakularnego wrażenia, które w każdym wypadku zastosowania BOHO będzie zupełnie inne.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...