Cud w małej łazience

Jeśli Twoja łazienka jest niewielkich rozmiarów, nie oznacza to, że nie może zachwycać urokiem i stylem. Cud w małej łazience Choć nie ma w niej miejsca na ogromną wannę – możesz stworzyć w niej niepowtarzalny i stylowy klimat. Musisz zadbać jedynie o kilka podstawowych rzeczy, by połączyć estetykę z praktycznością.
Warto zainwestować w klasyczną, prostokątną wannę z funkcją hydromasażu – będziesz mieć małą, domową namiastkę SPA. Cud w małej łazience Warto tez wyposażyć łazienkę w parawan nawannowy – sprytny sposób na posiadanie wanny i prysznica w jednym.
By oszczędzać miejsce, zdecyduj się na podwieszaną miskę ustępową i stelaż podtynkowy. W ten sposób zyskasz odrobinę przestrzeni.
Cud w małej łazience Warto również zainteresować się umywalką nablatową – dzięki temu będzie można wykorzystać miejsce w szafce, na której znajdować się będzie umywalka.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...