Autorski zagłówek

Zagłówek w Twoim łóżku już się zniszczył, a nie chcesz wydawać pieniędzy na wizytę u tapicera? Autorski zagłówek Spróbuj zrobić go sama.
Będziesz potrzebować kawałka płyty wiórkowej, pianki tapicerskiej, tkaniny, guzików, sznurka, wyrzynarki, nożyka do tapet, zszywacza tapicerskiego, ołówka i mydła krawieckiego.
Z płyty wiórowej wycinasz odpowiedni dla siebie kształt zagłówka. Zrób to uważnie, by szerokość zagłówka zgadzała się z szerokością łóżka. Autorski zagłówek Jeśli chodzi zaś o wysokość – jaka Ci się tylko żywnie podoba. Przy wyrysowywaniu kształtu dopomóż sobie ołówkiem. Następnie za pomocą nożyka do tapet wycinamy odpowiedni kształt z pianki tapicerskiej (możesz nabyć ją w Internecie). Przyklej ją klejem uniwersalnym. Kolejnym krokiem jest tapicerowanie zagłówka. Mocno naciągnij tkaninę i przymocuj zszywaczem z tyłu płyty. Ostatnie zadanie to pikowanie za pomocą guzików. Autorski zagłówek Gdy już wykonamy wszystko, bez najmniejszego problemu możemy montować nasz nowy zagłówek.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. jaka pościel do łóżeczka 60x120 Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...