Abażur jak nowy

Materiałowe abażury z czasem zaczynają się przecierać, brudzić do tego stopnia, że nie możesz ich już oczyścić. Abażur jak nowy Tkanina staje się wyblakła, a zazwyczaj zakup nowego abażura tego typu wiąże się z dość dużym wydatkiem.
Jednak nie zawsze w takim przypadku trzeba iść od razu do sklepu z lampami, by wymienić nasz spracowany już abażur. Bardzo ciekawym pomysłem jest też zrobienie abażuru z papieru. Plusem tego jest fakt, że możesz taki abażur zmieniać kiedy tylko Ci się podoba, w zależności od wystroju, Abażur jak nowy gdyż wyprodukowanie nowego modelu, z innym wzorem i kolorystyką nie jest już takie kosztowne.
Najpierw musisz wydrukować kwiatowe motywy na papierze. A kolejnym krokiem jest naklejenie ich na stary abażur. Oczywiście wzory mogę być takie, jakie tylko sobie zamarzysz – koła, abstrakcja, kwiaty. Dla ułatwienia sprzątania, zalakieruj całość.
Abażur jak nowy Ogromnym plusem takiego abażura jest to, że przepuszcza on o wiele więcej światła niż abażur z tkaniny.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Gzyms sufitowy Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. kamień na ścianę do salonu Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...