4K Ultra HD

Na rynku zaczęły pojawiać się zaawansowane technologicznie telewizory 4K Ultra HD. 4K Ultra HD Są to urządzenia z najlepszą dotychczas jakością obrazu, właśnie 4K. Przy rozdzielczości, jaka jest stosowana w tych telewizorach (4096×3112 i 3840×2160 pikseli), liczba szczegółów jest o cztery razy większa niż na ekranie Full HD. Powoduje to, że nie widać pikseli, a gładki, naturalny obraz.
4K Ultra HD Plusami nowego standardu są: dużo więcej widocznych detali, duże ekrany (zazwyczaj powyżej 50 cali), najwyższa rozdzielczość przy oglądaniu w trójwymiarze, obraz nasycony kolorem, ciekawe wzornictwo.
Powstaje coraz więcej filmów w tej rozdzielczości, więc jest ona coraz bardziej rozpowszechniana. Istnieją plany wprowadzenia smartfonów z wyświetlaczami UHD (standard 4K dla telefonów). 4K Ultra HD Telewizory w tym standardzie są  już dostępne na rynku, warto więc się zastanowić nad zakupem tej nowinki technologicznej.

Dodaj komentarz

Nasza strona

Dla wielu osób ciężko jest stworzyć szczęśliwy dom. Dobry i przykładny dom to nie tylko wnętrze domu, jego wystrój, drobiazgi ale także rodzina, jego członkowie. Jest to problem w dzisiejszych czasach bo życie trudniejsze i coraz bardziej skomplikowane, a także coraz więcej osób poświęca się pracy. Warto się staram o dom i o naszą rodzinę. Warto o tym pomyśleć już na etapie zakładania rodziny, życie nie jest lekkie więc warto o tym myśleć już teraz. Na naszej stronie staramy się wrzucić paręnaście porad, jak rozmawiać z rodziną, a także jak dbać o swoje relacje. Strona to nie tylko porady, ale zdjęcia które dotyczą projektom wnętrz, a także poradom. Warto śledzić stronę na bieżąco bo regularnie wrzucamy ciekawy artykuły.

Polecamy

Znudził Ciebie wygląd twojego domu? Nie pamiętasz kiedy ostatnio dokonałeś jakiś zmian? Może pragniesz odmiany, dzięki której poczujesz się wreszcie "u siebie"? Hmm, tylko jak się za to zabrać? Po pierwsze proponuję odwiedźić mojego bloga. Tam znajdziesz to, co niezbędne – dobry pomysł. Bez tego trudno działać i dokonywać zmian. Na moim blogu setki zdjęć i opisów dotyczących wnętrz, dokonywania zmian tych małych i tych dużych. Dlatego naprawdę warto wszelkie zmiany zacząć od odwwiedzenia mojego bloga. Z pewnością się nie zawiedziesz, znajdziesz ciekawe inspirację i motywacje do działania – to wszytsko tylko na moim blogu o wnętrzach.

Sonda

Jaki masz wyłożoną podłogę?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...